به گزارش بین نیوز، مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: طبق تفاهم نامه کشوری سازمان بهزیستی با قرارگاه محرومیت زدایی قرار است ۵ هزار و ۲۵۲ واحد مسکونی برای مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی ساخته شود که از این تعداد ۱۱۱ واحد سهم مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه است.

رضوان مدنی افزود: این واحد های مسکونی که امروز در روستای حسن آباد کلنگ زنی شد برای خانواده دارای دو معلول نیازمند و فاقد مسکن ساخته می شود.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه همچنین به برنامه‌های مشترک بهزیستی و سپاه در کمک به مددجویان اشاره کرد و گفت: اهدای ۱۶۰ سری جهیزیه به زوج‌های تحت پوشش منطقه اورامانات و اهدای یک هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند از جمله برنامه‌های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان است که انجام گرفته است.
سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیز در این مراسم ، رشادت های مردم اورامانات را در دوران دفاع مقدس ستودنی  و خدمت به مردم این منطقه را مایه افتخار دانست .
وی با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناطق محروم افزود: سپاه همواره در کنار مردم منطقه اورامانات بوده و در بحث محرومیت زدایی در این مناطق اقدامات خوبی را انجام داده است.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف خاطرنشان کرد: ساخت ۱۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان طبق تفاهم نامه با سازمان بهزیستی با تمام توان انجام خواهد گرفت.

  • منبع خبر : صدا و سیما