پیش از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفندماه سال 1399 معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مدیران ارشد این معاونت در مرکز همایش های رازی حضور یافت و به گفتگو با خبرنگاران صفحات شهری و اجتماعی روزنامه ها و خبرگزاری های کشور نشست.

به گزارش شبکه خبری تحلیلی بین نیوز از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران طی این نشست خبری ضمن تبیین رویکردهای عمرانی دوره فعلی مدیریت شهری در راستای ارتقای دسترس پذیری و انسان محوری فضاهای شهری، به تشریح اقدامات انجام شده در جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی پرداخت و در ادامه پاسخگوی پرسش های خبرنگاران در خصوص مسائل مختلف حوزه عمران شهری بود.
با توجه به برگزاری این نشست خبری به صورت پانلی با حضور مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه و نیز مدیران کل معاونت فنی و عمرانی، پرسش های مختلفی در حوزه های تخصصی عمران شهری از قبیل مدیریت آب های سطحی و پروژه های راه، باند و ابنیه مطرح و توسط مدیران حاضر در پانل پاسخ داده شد.

گفتنی است خبرنگاران حاضر در این نشست خبری پیش از آغاز رسمی برنامه از بخش های مختلف مرکز همایش های رازی که توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران و در جوار برج تاریخی طغرل احداث شده است، بازدید کردند. در پایان مراسم نیز تنی چند از پیشکسوتان عرصه خبر و اطلاع رسانی ضمن اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.