به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در منطقه ۶ قائم‌مقام سنایی یک واحد مسکونی به‌مساحت ۸۰ متر با عمر ۵ سال به‌قیمت ۲۵۰ میلیون تومان رهن کامل، اجاره داده شده است.

یک واحد مسکونی ۴۵متری ۱۸ساله واقع در خیابان مخصوص به‌قیمت ۱۰ میلیون رهن و اجاره ماهانه ۵۰۰ هزار تومانی، واحد ۶۰متری در ساعی با عمر ۲ساله با شرایط ۷۰ میلیون رهن و اجاره ماهانه ۲٫۹ میلیون تومانی و واحد مسکونی ۱۲۲متری ۴ساله در آلستوم با شرایط رهن ۵۰ میلیون پول پیش و اجاره ماهانه ۷میلیون تومانی در سامانه کد رهگیری ثبت معامله شده است.

در ارامنه جنوبی قرارداد اجاره‌بهای یک دستگاه آپارتمان ۴۵متری ۵ساله با شرایط رهن ۱۲٫۵میلیون تومانی و اجاره ماهانه یک میلیون تومان امضا شده است.

همچنین در نارمک واحد ۵۰متری با شرایط ۲۰ میلیون رهن و ۱٫۷ میلیون اجاره ماهانه، در آپادانا واحد ۱۲۰متری با رهن ۵۰میلیونی و اجاره ماهانه ۷٫۵میلیون تومانی، در چیذر واحد ۳۰۲متری با رهن ۲۰۰میلیون تومانی و در زعفرانیه واحد ۷۳متری ۱۸ساله با رهن ۲۲۰میلیون تومانی در سامانه املاک و مستغلات ثبت شده است.

رهن کامل یک واحد مسکونی ۱۲۰متری در دروس ۳۱۵ میلیون تومان بوده و آپارتمان ۱۴۵متری در بهداشت با شرایط رهن ۵ میلیون تومان و اجاره‌بهای ۱٫۲میلیون تومانی اجاره داده شده است.