به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،پیروز حناچی‌ شهردار تهران صبح امروز در جریان ادای سوگند خود در شورای شهر تهران گفت: من به عنوان شهردار منتخب شورای اسلامی پنجم شهر تهران در محضر خداوند سمیع و بصیر‌، شهروندان گران قدر و اعضای شورای شهر سوگند یاد می‌کنم که در اجرای تمامی مأموریت‌ محوله‌ همواره خداوند بزرگ را شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانم.

شهردار تهران تصریح کرد: برای انجام هر چه بهتر وظایف خود تمام دانش و تجربه خویش را با انتخاب همکاران و مدیرانی امین، پاک‌تر، کارآمد و شایسته توأمان‌ به کار خواهم گرفت.

وی افزود: با بهره‌مندی از خرد جمعی و با تکیه بر اصل مشارکت مردم در امور برای میل به اهداف و برنامه‌های توسعه پایدار شهری شرایط مناسب را فراهم می‌سازم.

حناچی‌ با تأکید بر اینکه در راستای شفافیت‌بخشی به امور پاسخگویی به افکار عمومی، توجه به جریان آزاد اطلاعات، پذیرش نظارت جامع و اجرای کامل مصوبات قانونی شورا را نصب‌العین‌ قرار می‌دهم گفت: عدالت در توزیع منافع و اغتنا‌م فرصت‌ها، رعایت صرفه و صلاح جامعه و مبارزه با فساد و خودکامگی را سرلوحه فعالیت‌های خود و همکارانم قرار خواهم داد.

وی  با بیان اینکه امیدوارم که شرمنده مردم تهران نباشم و تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی خواهم کرد، گفـت: تلاش خواهم کرد قانون مداری و انضباط را انجام دهم.

شهردار تهران با اشاره به اینکه توجه به جوانان و شایسته سالاری را در اولویت قرار خواهم داد، اظهار کرد: باید بپذیریم در جا‌هایی اشتباه کردیم نمیتوانیم تهران را به بهشت تبدیل کنیم، ولی می‌توانیم قدم‌های درست برداریم.

حناچی با بیان اینکه مشکلات تهران حاکمیتی شده است و همه باید کمک کنند، گفت: زادگاه من تهران است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات ما بزرگ هستند، ولی همت مردم ما بسیار بزرگتر است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان