مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین در جمع معاونین، مدیران و رؤسای شرکت عزم و اراده قوی در کنار همبستگی و اتحاد را رمز موفقیت در انجام هر کاری برشمرد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی بین نیوز، آقای مهندس ملکی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در نشست صمیمانه ای با معاونین، مدیران و رؤسای شرکت اظهار داشت؛ هدف از برگزاری این جلسه، برنامه ریزی برای انجام کارهای باقیمانده در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده در ابتدای سال جاری می باشد. چرا که ما نسبت به مردم تعهد خدمتگزاری داریم و لذا باید تمام توان و نیروی خود را برای اتمام پروژه های شرکت به کار گیریم.
وی افزود؛ ما همواره باید به دنبال انجام کارهایی باشیم که اثرات مثبتی در زندگی و معیشت مردم دارند. زیرا مردم ولی نعمتان ما هستند و در شرایط فعلی گام نهادن در مسیر حل مشکلات مردم از ارزش و جایگاه بالایی برخوردار است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تصریح کرد؛ ما باید در چارچوب قوانین و مقررات و از طریق راهکارهای قانونی به سرمایه‌گذارانی که به دنبال ایجاد اشتغال و توسعه در استان هستند کمک کنیم و شرایط را برای ورود آنها به استان مهیا سازیم.
مهندس ملکی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به نشست اخیر مقام عالی وزارت با مدیران ارشد بخش آب کشور گفت: یکی از مهمترین مباحث مطرح شده توسط وزیر نیرو در این جلسه اهمیت اندازه گیری منابع آب مصرفی در راستای مدیریت مصرف و انجام برنامه ریزی های کلان برای جلوگیری از وقوع چالش در حوزه منابع آبی بود که ما نیز با همین نگاه و هدف به دنبال احداث رصد خانه آب استان در محل شرکت هستیم و امیدواریم با اقدامات و سرمایه گذاری که تاکنون صورت گرفته در نیمه بهمن ماه سال جاری بتوانیم  رصدخانه آب را به بهره‌برداری برسانیم.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در پایان شناسایی گلوگاه‌های فساد و اقدام در جهت حذف آنها را از جمله کارهای مهم برشمرد و بیان داشت: ما در جهت حذف یکی از این گلوگاه‌های فساد طی دو سال اخیر کلیه پرونده ها مشترکین را اسکن نموده ایم و در حال حاضر نیز با حذف کاغذی پرونده ها به دنبال آن هستیم تا کلیه روند تشکیل پرونده و اقدامات بعد از آن طریق سامانه های موجود و به صورت کاملاً الکترونیکی صورت پذیرد تا مراجعین بدون نیاز به حضور در شرکت بتوانند درخواستهای خود را پیگیری نمایند.
شایان ذکر است در این جلسه معاونین و مدیران شرکت نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در ۹ ماهه اول سال و برنامه‌های اجرایی خود تا پایان سال را ارائه نمودند.

 

استان قزوین– بین نیوز– سید مرتضی نصری