با توجه به کاهش محسوس دما و افزایش مصرف گاز توسط مشترکین گاز استان جلسه ی اضطراری کمیته مدیریت و پدافند غیر عامل با حضور تمامی اعضا در جهت بررسی آخرین وضعیت مصرف گاز و راهکار های جلوگیری از کاهش فشار و قطع گاز مشترکین به ویژه در بخش خانگی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری بین نیوز، آقای اسماعیل مفرد بوشهری، مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین عنوان کرد؛ شاهد رشد مصرف ۳۳ درصدی گاز نسبت به هفته قبل هستیم. مصرف ۱۶ میلیون مترمکعب گاز توسط مشترکین طی شبانه روز گذشته باعث شد جلسه اضطراری کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با حضور تمامی اعضاء و به منظور بررسی آخرین وضعیت مصرف گاز در استان تشکیل و راهکارهای جلوگیری از کاهش فشار و قطع گاز مشترکین به ویژه در بخش خانگی بررسی شد.

بوشهری خاطر نشان کرد؛ به منظور استمرار جریان گاز برای تمامی مشترکین به ویژه مشترکین خانگی از عموم هم استانی های عزیز تقاضا می شود ضمن رعایت نکات ایمنی نسبت به مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف ( ۱۸ الی۲۱ درجه سانیتگراد) وکم کردن حداقل یک درجه دمای سیستم گرمایشی و استفاده از لباس مناسب زمستانی در منزل و سایر اقدامات، اهتمام ویژه داشته باشند تا شرکت را در جهت خدمات دهی پایدار به مشترکین یاری رسانده باشند.

لازم به ذکر است در حال حاضر بیش از ۴۵۹ هزار مشترک  در سطح استان قزوین از گاز طبیعی بهره مند هستند که در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص گاز طبیعی، می توانند در تمامی ساعات شبانه روز و از طریق تلفن ۱۹۴ نسبت به اطلاع رسانی و پیگیری موارد اقدام نمایند.

 

استان قزوین- بین نیوز- سید مرتضی نصری