مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان ۸۵ تختخوابی مهدیشهر سمنان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش بین نیوز، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی که روز گذشته به همراه وزیر راه و شهرسازی به استان سمنان سفر کرده و از بیمارستان مهدیشهراستان بازدید کرد در گفت‌وگو با خبرنگارپایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: پروژه بیمارستانی ۸۵ تختخوابی مهدیشهر استان سمنان که پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی دارد تا پایان سال بهره‌برداری و تحویل می‌شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی ادامه داد: در بازدیدها و جلساتی که با همکاران دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص تحویل و بهره‌برداری از این بیمارستان انجام شد، مقرر شد، حداکثر تا دو ماه آینده این بیمارستان تکمیل شده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی سمنان قرار بگیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: احداث این بیمارستان از سال‌ ۹۱ آغاز شد که به دلیل کمبود منابع و تنگناهای مالی، عملا تکمیل آن با کندی مواجه بود. خوشبختانه با تامین منابع مالی در دو سال گذشته  این پروژه بیمارستان روند مناسبی پیدا کرده و تا پایان سال تکمیل خواهد شد و به بهره‌برداری می‌رسد.