به گزارش خبرنگار پایگاه الاع رسانی بین نیوز از روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی ودارایی استان قزوین، مدیر کل امور اقتصادودارایی قزوین گفت: هدف از سفرهای ریاست محترم جمهوربه استانها در راستای استفاده از منابع و ظرفیت موجود کشور در توسعه و پیشرفت استانها می باشد.
خلیلی خواه افزود: اشتغال جوانان، مسکن، ازدواج و پرداخت تسهیلات رفاهی، ازجمله موضوعات مطرح شده در میزخدمت می باشد که تأمین زیرساخت های مورد نظر از طریق تأمین منابع مورد نظرصورت میگیرد.
وی اضافه کرد: در سفر ریس محترم جمهور به استان قزوین متقاضیان می توانند از دو روش میز خدمت و سایت سامد مشکلات و درخواستهای خود را مطرح نمایند تا باحضور نماینده تام الاختیار وزیر امور اقتصاد و دارایی رفع شود.
مدیرکل امور اقتصاد دارایی قزوین بیان کرد: ۱۲۰ نیرو به صورت مستقیم در میز خدمت درقالب بانکها، بورس، مالیات، گمرک، بیمه ها و صندوق کارآفرین به متقاضیان خدمات ارایه میدهند.
وی با اشاره به عمده ترین درخواست متقاضیان درخصوص دریافت تسهیلات از بانکها تصریح کرد: عمده ترین درخواست متقاضیان با حضور در میزخدمت دریافت تسهیلات از بانکها یاعدم پرداخت تسهیلات میباشد که باحضور نماینده تام اختیار وزیر رفع شد.
خلیلی خواه عنوان کرد: مسؤولان مالیات،گمرک،بورس و اموال تملیکی با برپایی۷میزخدمت به صورت مستقیم با مراجعه کنندگان برای رفع موانع ومشکلات به صورت چهره به چهره دیدار کردند.
وی گفت: هدف از برگزاری این میز خدمت رفع موانع ومشکلات مردم درسطح استان می باشد. وی درپایان گفت:ظرف دو روز آینده از طریق پیامک وتلفن نتیجه درخواست ها را به متقاضیان اعلام می کنیم.

 

استان قزوین- بین نیوز- سید مرتضی نصری