مهدی مهدی خانی دبیر و رییس کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیر بنایی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: لازم است در قرار داد های شهرداری در امور سرمایه گذاری به اقتصاد مهندسی توجه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بین نیوز، آقای مهدی خانی در جلسه علنی شورای شهر قزوین که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، با بیان این مطلب و پیرامون موضوع سرمایه گذاری پارک رباتیک اظهار کرد؛ برای اینکه بتوانیم در رابطه با میزان مبلغ ورودی به مجموعه باغ وحش رباتیک نصمیم گیری کنیم، باید آورده شهرداری و سرمایه گذار در این پروژه و قرارداد فی مابین مشخص باشد.

وی با توجه به اقتصاد مهندسی بسیار تاکید کرد، ممکن است برای این مجموعه نرخ دیگری به جای نرخ ۱۰ هزار تومان بابت ورودی  را در نظر بگیریم. به گفته دبیر شورای اسلامی شهر قزوین به منظور بررسی و مطالعه دقیق این پرونده لازم است تا قرار داد این پروژه در اختیار شورا قرار گیرد.

مهدی خانی در پایان درباره ی لایحه تملک یک منزل مسکونی در منطقه هادی آباد گفت: باید یک وحدت رویه را در این خصوص داشته باشیم و نباید سیاست یک بام و دو هوا در رابطه با اینگونه پرونده ها اجرا شود.

 

استان قزوین_ بین نیوز_ سید مرتضی نصری