250 واحد مسکن مهر رشت ویژه کارکنان نیروی انتظامی به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.

به گزارش بین نیوز به نقل از  اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی گیلان ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان درمراسم افتتاح۲۵۰واحد مسکن مهر نیروی انتظامی ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت :فراهم کردن شرایط مناسب ورفاه زندگی برای کسانی که امنیت جامعه بر مدار آنها می چرخد مهم ترین الویت است.
وی تصریح کرد: برای تامین نظم و امنیت که خود رکنی موثر و تاثیر گذار می باشد مولفه ای به نام پلیس وجود دارد. در کشور ما عمدتا این وظیفه سترگ به عهده نیروی انتظامی سپرده شده که امروز با همکاری مردم و پلیس شاهد آرامش و امنیت و نظم اجتماعی در کشور هستیم و شایسته است ازخانواده های مجموعه انتظامی قدردانی شود.
سرپرست استانداری گیلان ارتقا کیفیت ، ساماندهی فاضلاب ، احداث معابر، آسفالت و دسترسی آسان در مسکن مهررا از اهم برنامه های شورای تامین استان نام برد.
مهندس ماکان پدرام مدیرکل راه وشهرسازی گیلان نیز از افتتاح ۳۹۸ واحد مسکن مهر استان در هفته دولت جاری خبر داد وگفت:از این مجموع، ۲۵۰ واحد ویژه پرسنل نیروی انتظامی است که در قالب ۱۰ بلوک با اسکلت فلزی که هر بلوک مشتمل بر ۵ طبقه و هر طبقه دارای ۵ واحد مسکونی با کلیه امکانات آماده تحویل مالکین محترم می گردد.
وی افزود: تعداد ۸ بلوک باقیمانده ( جمعا ۲۰۰ واحد) در حال تکمیل است که به امید خدا در دهه فجر افتتاح خواهد شد.