نشست مشترک شهردار منطقه دو و مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران باهدف تعامل، هم‌افزایی و تسریع در اجرای طرح‌ها و پروژها در محل شهرداری منطقه دو برگزار شد.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه دو، در این نشست مشترک مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران ضمن اعلام آمادگی این سازمان به‌منظور همکاری در طراحی و اجرای پروژه‌های بهسازی محیطی در نقاط واجد شرایط و اولویت‌دار منطقه از تخصیص بودجه ۳۰‌میلیارد ریالی برای اجرای پروژه‌ای مطرح در منطقه دو خبر داد.

رسول کشت‌پور شهردار منطقه دو، در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات سازمان نوسازی در محله فرحزاد اظهار کرد: از هرگونه اقدام از سوی سازمان نوسازی و نهادهای دیگر که موجب هم‌افزایی و تسریع درروند اجرایی شدن طرح‌های منطقه دو می‌شود استقبال می‌کنیم.

وی در خصوص طرح ساماندهی و تجهیز رود دره اسلام‌آباد اعلام کرد: پس از بررسی گزینه‌های مختلف طراحی و مذاکره با گروه‌های مختلف سرمایه‌گذار، راهبرد اصلی طرح، تعیین و مراحل طراحی بر همین اساس توسط مشاور در حال انجام است.

شهردار منطقه دو، در ادامه افزود: طرح‌هایی همچون فرحزاد و اسلام‌آباد از معدود فرصت‌های باقیمانده محرک اقتصاد و توسعه شهری است که بایستی با همکاری و همفکری تمامی سازمان‌ها و نهادهای ذیربرط با محوریت شهرداری تهران، ضمن جبران عقب‌ماندگی، پیگیری و به سرانجام برسند.

در این نشست راه‌اندازی دفتر توسعه محله‌ای اسلام‌آباد تصویب شد.