مقام مسئول مسکن مهر پردیس از تمدید یکماهه تسهیلات ویژه تقسیط پرداخت باقیمانده آورده متقاضیان خبر داد و گفت: در صورت عدم تکمیل آورده، برابر ضوابط و مقررات نسبت به جابجایی واحد این دسته از متقاضیان اقدام خواهد شد.

علی‌اصغر جاودان فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به این‌که پروژه ملی مسکن مهر پردیس با حدود ۸۲ هزار واحد به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های مسکن‌سازی و عمرانی کشور مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد، اظهار کرد:‌ مهم‌ترین دغدغه شرکت عمران پردیس در شرایط کنونی تسریع و تکمیل این واحدهاست؛ از این رو از متقاضیانی که انتخاب واحد خود را انجام داده‌ایم و تاکنون به هر دلیلی آورده نهایی خود را تکمیل نکرده اند می‌خواهیم هر چه سریع‌تر در این رابطه اقدام کنند.

وی از ارائه تسهیلات ویژه برای تقسیط آورده متقاضیان خبر داد و افزود: شرکت عمران جهت رفاه حال مالکان مسکن مهر مهلت تقسیط آورده را به مدت یکماه و تا پایان خرداد امسال تمدید کرده است.

مدیر اجرایی مسکن مهر تاکید کرد: بنابراین برای جلوگیری از تضییع حقوق سایر مالکان لازم است متقاضیان هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل آورده خود اقدام کنند.

به گفته جاودان‌فر، تاکنون ۵۰ درصد از متقاضیان نسبت به تکمیل آورده خود اقدام کرده اند و در صورت عدم تکمیل آورده توسط سایر متقاضیان ، شرکت عمران برابر ضوابط ومقررات نسبت به جابجایی واحد این دسته از متقاضیان اقدام خواهد کرد.