به گزارش شبکه اطلاع رسانی بین نیوز از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس هادی حق بین ضمن تشریح جزئیات عملیات اجرایی پروژه های احداث بلوار شهدا و میدان گاه متروی صادقیه، از رفع موانع موجود در مسیر اجرای این پروژه ها خبر داد و گفت: علاوه بر بازپیرایی محدوده مقابل ورودی ایستگاه مترو، اجرای بتن مسلح میدان گاه صادقیه که از سمت خیابان کلانتری آغاز شده بود تکمیل و همزمان ۹۰ درصد از سنگ فرش کف و سکوها انجام شده است. پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه به مرز ۴۵ درصد رسیده است.

وی همچنین با بیان آنکه عوامل اجرایی پروژه احداث بلوار شهدای صادقیه با تمام توان و بدون وقفه در حال تکمیل این پروژه هستند، از تکمیل بخش شمالی بلوار خبر داد و ضمن اعلام پیشرفت ۹۲ درصدی عملیات اجرایی یادآور شد اقدامات عمرانی در تنها بخش باقی مانده پروژه یعنی پیاده روی ضلع جنوب شرقی ادامه دارد و پیش بینی می شود کار ساماندهی بلوار شهدای صادقیه تا یک ماه آینده به اتمام برسد.

گفتنی است ساماندهی و بازپیرایی بلوار شهدای صادقیه از ابتدای سال جاری آغاز شده است. محور اقدامات عمرانی انجام شده در شمال بلوار شامل بازطراحی و اجرای مسیر رفت و آمد خودروها، مسیرهای دوچرخه سواری، سنگفرش مسیر پیاده روی، ساماندهی فضای سبز، مناسب سازی جداول، اصلاح عرض معبر و روکش آسفالت بوده است. در جنوب بلوار نیز علاوه برهمسطح سازی سطوح سواره و پیاده، عرض مناسب مسیرهای دوچرخه و پیاده و نیز باغچه و فضای سبز تامین شده است. لازم به ذکر است با اجرای این پروژه، فضای سبز و مسیر پیاده روی بلوار شهدای صادقیه به دو برابر افزایش خواهد یافت.