در حاشیه نودونهمین جلسه شورای شهر تهران و حین ارائه برنامه از سوی سیدکامل تقوی‌نژاد، نامه‌ انصراف رسول کشت‌پور از شهرداری تهران منتشر شد.

علی اعطا (سخنگوی شورای شهر تهران) در پاسخ به خبرنگاران در رابطه با این نامه اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: قرار بود انصراف ایشان پس از ارائه برنامه از سوی کاندیداهای تصدی شهرداری تهران اعلام شود.

نامه منسوب به رسول کشت‌پور به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس هاشمی رفسنجانی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهران

با سلام

احتراما به استحضار می‌رساند انتخاب اینجانب توسط ا عضای محترم شورا در لیست پیشنهادی برای تصدی پست شهردار تهران بیش از هر چیز نشانگر توجه نمایندگان محترم مردم تهران به عملکرد یکساله مدیریت شهری و بهره‌گیری از ظرفیت موجود کارکنان شهرداری تهران می‌باشد که بنده به سهم خودم و به عنوان عضو کوچک از این مجموعه عظیم از این نگاه حرفه‌ای بسیار سپاسگذارم.

همانگونه که مستحضرید اینجانب قبل از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان به دیوان عدالت اداری مراجعه کرده‌ام و به دلیل تکمیل سنوات خدمت و جانبازی دستور موقت بازگشت به کار اخذ و با حکم کارگزینی کارمند رسمی شهرداری می‌باشم.

اما از آنجایی که حکم قطعی دیوان هنوز صادر نگردیده و اینجانب راضی نیستم این وضعیت موجب اختلال در تصمیم شورای محترم شهر شود ضمن تشکر از بذل توجه آن عزیزان گرامی و در راستای تثبیت تصمیمات شورای پنجم و انسجام کار آن در عرصه مدیریت شهری، به نفع منتخب شورا انصراف داده و در انجام وظایف بر تلاش خود خواهم افزود.

  • منبع خبر : ایلنا