ساختمان اداری بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های ازنا و دورود امروز چهارشنبه با حضور هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بین نیوز از ایرنا، هادی درفشی در آیین افتتاح این طرح ها افزود: بنیادمسکن حدود سه سال گذشته به دلیل برنامه های بازسازی فرصت کمتری برای کارهای توسعه ای داشت اما اکنون اقدامات خوبی در حوزه های مختلف در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: همچنین امروز یکی از پروژه های مسکن به عنوان مطالبه یک خانواده شهید در ازنا افتتاح شد.

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه فرصت های گردشگری زیادی در لرستان وجود دارد گفت: بنیادمسکن در همین راستا و در چارچوب توسعه فعالیت های خود برای ساخت مسکن روستایی و طرح های عمرانی روستایی اقدامات خوبی انجام داده است.

درفشی تصریح کرد: سال آینده اقدامات مطلوبی در خصوص کارهای عمران روستایی، مسکن محرومان و توسعه طرح های هادی انجام می شود.

به گزارش ایرنا ساختمان اداری بنیاد مسکن دورود در زمینی به مساحت ۸۰۰متر مربع با زیربنای ۲۲۶مترمربع زیربنا و ۴۵۰میلیون تومان و ساختمان اداری ازنا نیز در زمینی به مساحت یکهزار و ۴۰۰ متر مربع با زیربنای ۲۲۰متر مربع و هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی احداث شده اند.

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امروز در سفر خود به لرستان از پروژه ۱۶۸واحدی آفتاب ولایت شهرستان بروجرد بازدید کرد.