مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی‌و‌دولتی با اعلام اینکه پیشرفت فیزیکی بیمارستان رشت ۵۷ درصد است تکمیل این بیمارستان بزرگ را منوط به تامین اعتبار دانست.

به گزارش شبکه خبری بین نیوز، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در خصوص بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت که توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در دست اجراست به ارایه توضیح پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت در ۹ طبقه در حال احداث است، گفت: بخش‌های اورژانس، درمانگاه، رادیولوژی، اتاق‌های عمل، بخش مراقبت‌های ویژه، زنان و زایمان، نوزادان از بخش‌های پیش‌بینی شده برای بیمارستان رشت است.

به گفته مدیرعامل سازمان مجری‌ ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، مساحت زمین بیمارستان رشت ۴۶ هزار مترمربع، مساحت ساختمان اصلی ۳۵ هزار و ۸۵ مترمربع و مساحت ساختمان جنبی ۲ هزار و ۳۴۱ مترمربع است.

وی تاکید کرد: تکمیل بیمارستان بزرگ رشت منوط به تامین اعتبار است. منتظر هستیم تا تامین اعتبار لازم برای تکمیل این بیمارستان انجام و پروژه در زمان مقرر تکمیل و تحویل شود.

بنا بر اعلام سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت که از سال ۱۳۸۷ آغاز شده است در ابتدا ۲۰۰ تختخوابی پیش‌بینی شده بود که بعدها با طرح توسعه‌ای بیمارستان به ۴۰۰ تخت ارتقا یافت و هم‌اکنون دارای ۵۷ درصد پیشرفت فیزیکی است.