احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی عصر پنجشنبه از مساکن مهر ملایر بازدید کرد که در این سفر مقرر شد 100 میلیارد ریال برای محوطه سازی و ترانشه برداری مسکن مهر این شهر اختصاص یابد.

به گزارش ایرنا نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه در جریان این بازدید گفت: با توجه به جمعیت بالایی که در مسکن مهر ملایر ساکن هستند، مسائل و مشکلات مسکن مهر این شهرستان باید هر چه رفع شود که در این زمینه پیگیری هایی انجام شده است.
محمد کاظمی بیان کرد: در این راستا و در بازدید امروز از مساکن مهر ملایر، طبق قول مساعد قائم مقام وزیر راه و شهرسازی مقرر شد ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای محوطه سازی و ترانشه برداری محدوده مسکن مهر این شهر اختصاص یابد.
وی ادامه داد: همچنین به دنبال توافق اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری ملایر، مقرر شد معابر این مناطق بهسازی و آسفالت شود.
دیگر نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز افزود: اواخر سال گذشته در سفر قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به غرب کشور، از وی دعوت شد تا برای بررسی مشکلات و نیازمندی های مساکن مهر ملایر به این شهرستان سفر کند.
حجت الاسلام احد آزادیخواه ترانشه برداری، احداث دیوارهای حائل، آسفالت و محوطه سازی را از مهمترین نیازهای مساکن مهر ملایر برشمرد و این بازدید را در راستای رفع مشکلات این منطقه عنوان کرد.
وی با اشاره به اخذ مصوباتی برای رفع مشکلات مسکن مهر ملایر در شورای مسکن استان همدان گفت: در بازدید امروز مقرر شد برای احداث دیوارهای حائل اعتبار خوبی اختصاص یابد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: برای محوطه سازی و آسفالت مسکن مهر ملایر نیز مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری ملایر به صورت تهاتری این کار را انجام دهند.